Shitet apartmenti 2+1+2 ballkone dhe nje garazh;

Ka nje siperfaqe totale prej 109 m2;

Apartmenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, tualet dhe dy ballkone, me drite natyrale gjate gjithe dites per shkak te pozicionimit te ballkoneve, me sistem ngrohje me kaldaje.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Adresa: Tek rruga Ferit Xhajko.

Çmimi: 110 000 €uro.