OKAZION!

Shitet apartament 2+1.

I mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë.

E shtruar me parket.

Ndodhet në katin e 5, nuk ka ashensor.

Sipërfaqja: 78m2.

Çmimi: 48.000 euro.