Jepet apartament 2+1 me qira;

Ka siperfaqe 80m2;

Eshte i organizuar nga dhome ndenje + guzhine , banjo dhe 2 dhoma gjumi;

Mobilimi eshte me kushte bashkohore , me kondicioner; Shtepi private me oborr.
Adresa: Rruga e Durresit;
Cmimi: 450€ i diskutueshem.