Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me ballkone ne te dyja dhomat, 1 kuzhine dhe 1 tualet;

Eshte i shtruar me parket dhe ndodhet ne katin e 5;

I PABANUAR me pare. I pershtatshem si per banim ashtu edhe per ambjent zyrash.

Çmimi: 500 mije leke;

Adresa: Rruga e Durresit.