Jepet me qera apartament 2+1;

Siperfaqe 120 m2
E organizuar ne dhome ndenje , dhom gjumi me ballkon , banjo, ballkon dhe ambjent parkimi;
E mobiluar shum mire;
Ndodhet ne kati i 7 me ashensor;
Pallat i ri;
E mobiluar shum mire;

Cmimi: 750 euro. 

Adresa: Rruga e Durresit.