Shitet apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon; Ka nje siperfaqe prej 85 m2, i pozicionuar ne katin e 4 banim te nje pallati te ri te mire administruar me ashensor;

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor;

Shitet me nje cmim prej 1300€/m2, ne total 115,000€.

Adresa: Rruga e Durresit.