Jepet me qera apartament 2+1;

Siperfaqja 95m2;
I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dhome ndenje e vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon;
Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit;
I pozicionuar ne katin e 4 ,ne pallat ekzistues;
Cmimi: 340 mije leke;
Adresa: Rruga e Durresit.