Jepet me qera apartament 2+1;

Ka siperfaqe 67.4 m2 siperfaqje te brendshme dhe 17m2 nje shtese e mbyllur me vetrata;
Ambjenti eshte i organizuar ne korridor shperndares , sallon ndenje+kuzhine , dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet;
Mund te perdoret per banim dhe biznes;
Ndodhet ne katin e 1 ,te nje pallati ekzistues;
Cmimi: 500€;
Adresa: Rruga Elbasanit.