Jepet apartament 2+1 me qira;

Ka siperfaqe 88 m2;

Ndodhet ne katin e 1 (banim) te nje pallati te ri (me ashensor) me kamera sigurie;
Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine dhe banjo. I mobiluar shume mire, me kondicioner dhe i shtruar me parket.
Adresa: Rruga e Kavajes.
Cmimi: 450€ i diskutueshem.