Jepet me qera 2+1;

Ka siperfaqe 100m2;
E organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon+kuzhine, tualet dhe ballkon
Salloni dhe kuzhina jane te shtruara me parket
Apartament me kushte shume komode per te jetuar . Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode
Cmimi: 50000 leke( i diskutueshem)

Adresa: Rruga e Kavajes, perball policise bashkiake.