Jepet me qera apartament 2+1;

Ka siperfaqe prej 98m²;

Kati i 4 banim ,pallat i sapondertuar;

I pershtatshem per biznes, zyra;

Eshte i organizuar ne 3 ambiente, 1 ballkon dhe 2 tualet;
Adresa: Kompleksi Arlis;
Cmimi: 550 euro/TOTALMuaj (diskutushem).