Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 92 m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon; 

I orientuar ne Jug, ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ashensor;

Apartamenti shitet bashke me nje ambjent biznesi 44 m2 ne katin 0;

Ka nje cmim okazion prej 115,000€.

Adresa: Rruga e Kavajes.