Jepet apartament 2+1 me qera

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 banjo , 2 ballkone , 1 korridor te madh dhe guzhine;

Ështe i pa mobiluar;
Ka siperfaqe prej 100 m2;
Cmimi: 320 mij leke, i diskutueshem.

Adresa: Rruga e Kavajes.