Jepet me qera nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen, ka nje ballkon dhe nje verande.

Ndodhet ne katin e tete(jo i fundit),pallat i ri me ashensor. Ka drite natyrale gjate gjithe dites. Dyshemeja eshte me pllaka.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 100 m2.
Cmimi:500€
Adresa:Rruga e Kavajes,tek spitali gjerman
Kerkesat:Vetem per te huaj.