Jepet apartament me qera 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 140 m2.
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , banjo , verande , dhome ndenje , guzhine , ka nje dhome te vecante studimi ose qendrimi per pune .
Me nje pamje shum te bukur dhe relaksuese.
Eshte e mobiluar ne menyre moderne , e shtruar me parket, ka kondicioner.
Eshte nje ambient i ngrohte dhe shum familjar.
Kati 10, i nje pallati 15 katesh.

Cmimi: 500 € i diskutueshem , deri ne 450€.
Adresa: Prane Ring Center.