Shitet apartament 2+1;

Ka siperfaqe 70m2, vetem siperfaqet e brendshme te apartamentit + 15m2 kane 2 ballkonet e apartamentit ,por nuk jane ne pjese te legalizuara
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon ndenje+guzhine, tualet dhe 2 ballkone;
Apartamenti ka punime grafiato, veshje kapot ,termoizolik;
Kati i 1 ,pallat ekzistues, me kamera sigurie;
Cmimi: 73 000€ i mobiluar dhe 70 000€ i pamobiluar;
Adresa: Rruga e Kavajes , prane Globe.