Jepet me qira apartament luks 2+1+2+ballkon;

Ka siperfaqe 90m2;

Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te r;

Apartamenti eshte i mobiluar luks, i pabanuar me pare,me kamera sigurie, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner ne cdo dhome;

Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi (njera matrimoniale), dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe ballkon me dalje nga dhoma e ndenjes dhe e gjumit;
Adresa: Rruga e Kosovareve;
Cmimi: 600€.