Jepet me qera apartament 2+1
Siperfaqja:86m²
Kati:2
I mobiluar ne menyre bashkohore, perbehet nga salloni me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet
Adresa:Rr.Mine Peza
Cmimi:500€