Jepet me qera 2+1, vile private;

Siperfaqja 100m2;
E organizuar ne sallon ndenje+kuzhine , dy dhoma gjumi, tualet dhe oborr ne hyrje te saj;
Eshte e mobiluar ne kushte shume te mira dhe me hapesira te bollshme;
Hrja ndodhet ne katin e 1 ,te viles 4 kateshe;
Cmimi: 350 mije leke (i diskutueshem);
Adresa: Ura e Selites.