Jepet me qera 2+1 ;

Ndodhet ne katin e II,ne vile private
Hyrja eshte e organizuar ne dy dhoma gjymi, sallon ndenje+kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone;
Eshte e mobiluar ne kushte bashkohore ,shume komode;
Ambjent shume i paster dhe i mirembajtur;
Cmimi: 35000l/muaj ( i diskutueshem)
Adresa: Selite.