Shitet apartament 2+1+2+ballkon;

Ka siperfaqe 102m2.

Me hipoteke;

Ndodhet ne katin e 1 (banim) te nje pallati te ri (me ashensor) i mireadministruar, ka orjentim jug-lindje;

Apartamenti ka kupature te rregullt dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkohore,kondicioner ne cdo dhome;

I organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe ballkon;

Cmimi: 135.000 €

Adresa: Rruga 4 deshmoret, Selvia.