Jepet apartament me qira 2+1+2;

Ka siperfaqe 107 m2;

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri (me ashensor) 10 katesh;

E mobiluar ne menyre bashkohore, i shtruar me parket (vetem pjesa e koridorit jo) sistem ngrohje/ ftohje;

Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhine , dhome ndenje, 2 banjo dhe ballkon.
Cmimi: 500€;

Adresa: Shallvaret.