Jepet me qera apartament 2+1;

Siperfaqe: 100m2.

I mobiluar dhe në gjendje shume te mirë.

E shtruar me parket.

Ndodhet në katin e 6.

Çmimi: 550 euro.

Adresa: Sheshi “Wilson”.