Apartament me qera 2+1 i mobiluar 100m2;

Ndodhet ne kat te 8 me ashensor;
I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 tualet,2 ballkone,sallon dhe kuzhine;
Cmimi per qera: 300€ ne muaj;
Adresa: Kompleksi Golden Park, Spitali Amerikan 3.