Jepet me qera 2+1;

Ka siperfaqe 108 m²;

Kati i 10 i nje pallati 11 katesh, me ashensor, pallat i ri;

Eshte e organizuar ambient gatimi + dhome ndjenje ,dhome gjumi matrimoniale me ballkon orientim lindje ,dhome gjumi +tualet dhe tualeti i perbashket;

I mire mobiluar me kondicioner;
Adresa: Rruga Ferrit Xhajko (prane dispanserise);
Cmimi: 400 euro.