Jepet me qera 2+1;

Ndodhet ne katin e pare direkt siper bizneseve, i nje pallati 6 katesh, me ashensor , pallat i ri ,i sapondertuar;
Ka siperfaqe 87m²;

Eshte e organizuar 1 ambient te madh open space, me ballkon orientim lindje , 2 ambiente zyrash ,+tualet dhe varand personale. Pozicioni dhe ndarja e ambietit eshte eshte i favorshem per biznes dhe jo vetem;
Adresa: Rruga Jordan Misja ( rruga e burgut);
Cmimi: 520euro.