Shitet super apartament 2+1+2 tualete;

Kati 2 banim , pallat i vitit 2021;
Siperfaqe totale 115.24m2;
Siperfaqe e perbashket 14.24m2;
Siperfaqe banim 101m2;

Shitet e sapo mobiluar lluks dhe i pa banuar me pare;
Cmimi: 1250 Euro m2 i diskutueshem;

Adresa: Rruga Rruga Jordan Misja. Kompleksi Reno Construction .