Shitet apartament 2+1 .
Adresa : Rr. Jordan Misja prane hipotekes.
•Kati 9 (fundit).
•Siperfaqja e apartamentit
76 m2.
•2 Dhoma gjumi.(te
pershtatura).
•Tualet.
•Me certifikate pronesie.
•Orientim nga lindja.
Apartamenti eshte i rinovuar.
Me ashensor dhe mirembajtje te rregullt

Cmimi ; Sipas kerkeses.