Jepet apartament me qera 2+1;

Ka siperfaqe 115m2;
Apartamenti organizohet ne korridor shperndares ,2 dhoma gjumi, sallon ndenje+kuzhine dhe tualet
I arreduar me kushte bashkekohere dhe teper komode per jetese;
Ndodhet ne pallat te ri ,me ashensor ,ne katin e 7 te tij;
Cmimi: 450€
Adresa: Perball Stadiumit Dinamo.