Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 63 m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone; Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vitit 2000;

I orientuar ne lindje dhe juglindje;

Cmimi: 85,000€;

Adresa: Stadiumi Dinamo.