Shitet apartament 2+1;

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 109 m2 neto .
Apartamenti ndodhet prane shkolles Mihal Grameno.
Eshte i orientuar nga Jug Lindje ( dy dhomat e gjumit kane diell gjate gjithe dites.)
Njeri nga ballkonet eshte pershtatur per gatim;
Ballkoni tjeter i eshte vendosur tende kunder diellit , shiut ,eres;
Dhoma e ndejtjes jane ne nje hapesire (te pa ndara )me ate te ngrenies;
Ne te 2 dhomat e gjumit dhe te ngrenies ka kondicioner ku njeri prej tyre eshte inverter;
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues;
Cmimi: 88.000 euro.

Adresa: Tregu Elektrik.