Shitet apartament 2+1;

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh i projektuar per 12 katesh;
Ka dy kate nentoke;
Eshte me elemente te larte sizmike;
Ka nje siperfaqe totale prej 92.8 m2 nga te cilat 83 m2 jane te brendshme dhe 9.8 jane te perbashketa;

Eshte me hipoteke;
Ka edhe nje verande prej 18 m2 te shfrytezueshme e mbyllur,qe perdoret per gatim.
Eshte e larte 3.17 m pasi eshte projektuar per dyqan.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi,dy tualete,soxhorno,kend gatimi,verande te madhe.
Orientimi eshte nga jugu.Ka ndricim nga dielli.
Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.
Eshte shtruar me parket cilesor ngjyre lisi.
Eshte i pershtatshem per banim dhe investim.Ka qene gjithmone per qera per te huaj.

Cmimi i shitjes ne zonen e pallatit jane 1200 euro/m2 ne grope.

Cmimi i shitjes okazion 95.000 euro.