Jepet ne shitje nje apartment 2+1,eshte e organizuar nga dy dhoma gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen ,nje verande e madhe dhe 2 tualete.

Ndodhet ne katin e pare banim,pallat i vitit 2013 me ashensor,i mobiluar. Dyshemeja eshte me pllaka.

Ka drite natyrale gjate gjithe dites, eshte me orientim jug-lindje.

Siperfaqe totale e apartmentit eshte 92.8 m2 bruto.

Cmimi: 95.000euro
Adresa: Vasil Shanto