Jepet me qera 2+1;

Ka siperfaqe prej 110 m²;

Ndodhet ne katin e 3; 

Eshte i organizuar ne 3 ambiente , dhome ndjenje ,gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 tualet;
Adresa: Kompleksi Vizion Plus;
Cmimi:410 mij lek/TOTALMuaj.