Shitet apartamenti 2+1+2;

Ka nje siperfaqe prej 114 m2;

I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone;

I orientuar ne Veri-Lindje;

Ndodhet ne katin e 2 banim, me ashensor me cip.

Cmimi: 125000 euro;

Adresa: Xhamllik.