Shitet apartamenti 2+1+2 ballkone;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri.

Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 80 mije €~ i diskutueshem;

Adresa: Yzberisht.