Jepet me qera apartament 2+1;

Organizuar ne 2 dhoma gjumi ,sallon ndenje+kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon;
Apartamenti ndodhet ne katin e II banim, ne pallat te ri ,me ashensor;
Hyrje me drite, ndricim natyral dhe arredim ne kushte bashkohore;
Cmimi: 35000 l/muaj
Adresa: Yzberisht.