Shitet apartament 2+1

Apartamenti ka siperfaqe prej 103 m2;
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 banjo , 1 guzhine dhe 2 ballkone;
Kati 10 , me ashensor;
Ka hipotek;
Cmimi: 76 mij euro.