SHITET apartament 2+1;

Kati i 6 me ndricim natyral;

Siperfaqe: 105m2 te brendshme dhe 115 ambient I perbashkët;

Organizimi: Dy dhoma gjumi me dalje ne ballko, kuzhine e sallon ndjenje bashke(qe ka ballkon me vete), dy tualete te mobiluara me hidrosanitare bashkekohore dhe te dyja me dritare;

Apartamenti ka një corridor që lidh të gjitha dhomat;

Dy dhomat e gjumit janë shtruar me parket te cilësisë së mirë.

Të gjitha dhomat e apartamentit janë më system ngrohje. Të gjitha dritaret dhe grrilat janë të gjitha të lidhura dhe kanë funksion në mënyrë elektrike;

Apartamenti është drejt procesit të hipotekimit;

Dera e hyrjes është e blinduar;

I gjithe apartamenti eshte me termo-izolim.

Çmimi: 103.000euro;

Adresa: Yzberisht.