Shitet apartament 2+1+2 ballkone.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2, kati i 9.

Apartamenti organizohet nga nje korridor, dy dhoma gjumi kuzhinen plus sallon ndenje bashke dhe nje banjo e dy ballkone. Te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon.

Apartamenti ka orientim juglindje dhe ka ndricim natyral gjithe diten.

Çmimi: 85.000euro;

Adresa: Yzberisht.