Jepet me qira super apartament 2+1+2+1 ballkon;

Ka siperfaqe 124m2;

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo ndertuar me orjentim nga lindja;

Apartamenti eshte i mobiluar luks, i pabanuar me pare,me kamera sigurie, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner ne cdo dhome.;

Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi (njera matrimoniale), dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe ballkon me dalje nga dhoma e ndenjes dhe e gjumit. Preferohen vetem te huaj;
Adresa: Zogu i zi.

Çmimi: 800 euro.