Jepet me qera apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 76 m2;

Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje dhe 1 tualet.

Mund te pershtatet edhe per ambjent zyrash open space. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Çmimi: 700 euro;

Adresa: Zogu i zi.