Apartament 2+1 me qera;

Siperfaqja 106m2;
I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dy dhoma gjumi ,tualet dhe ballkon;
Eshte i mobiluar ne kushte bashkohore ,teper komode dhe cdo gje e re;
Pozicionohet ne katin e 6 ,pallat i ri, me ashensor;
Zone me aktivititet te larte ,duke ofruar te gjitha facilitetet per jetes komode;
Cmimi: 400€;
Adresa: Rrethrrotullimi i Zogut te Zi.