Jepet apartament me qera 2+1+2+1 ballkone;

Ka siperfaqe prej 115m2.
Eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi , dhome ndenje+ guzhine , 2banjo, sallon dhe nje ballkon.
Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Kati 4 i nje pallati te ri me 2 ashensore (me cip).
Adresa: Zogu i zi;
Cmimi: 400€.