Apartament 2+1+2 ,
kati 2, siperfaqe 96m2
organizohet ne nje dhome ndenjie,
2 dhoma gjumi,
2 tualete dhe nje ballkon.
Pallat i ri dhe mireadministruar.
Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode.
Me Hipoteke.
Yzberisht
Cmimi 75.000€