Apartament
2+1+Bllk
Kati :6 pallati ri me ashensor .
+ lavasrovilje .
I organizuar ne sallon/guzhine,2 tualete ,dhome gjumi martesore,1 dhome gjumi per femije
Adresa:21 dhjetori
Cmimi:500€ diskutohet dhe 1 post parking