Jepen me qera
1- Apartament 2+1
Siperfaqja: 150m2
I organizuar ne:
-sallon ndenje+kuzhine+ballkon
-dhome gjumi matrimoniale+tualet+ballkon
-dhome gjumi femijesh+ballkon

•Organizim perfekt i ambjenteve dhe mobilim bashkohor
•Hapesira te bollshme
•Shtruar me parket

▪︎Pozicionuar ne katin e VI, pallat i viteve 2000 ,me ashensor

2-Ambjent biznesi 40m2
•Kati 0 ,pallat i viteve 2000

3-Garazhd

¤Jepen te gjitha bashke

Cmimi: 700€
Adresa: Don Bosko (prane Kryqit te Kuq)