Shitet apartament 2+1+2 tualete

Adresa: Astir ,prane rruges kryesore

Siperfaqe 105 m2

Organizimi 1 dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i mbuluar me vetrata xhami. Ndodhet ne kat preferencial, ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Shitet i mobiluar ose jo

Cmimi: 86.000 euro/ i mobiluar