Jepet me qera apartament 2+1
I organizuar ne :
-korridor lidhes
-2 dhoma gjumi
-sallon ndenje+kuzhine
-tualet

•Pozicionohet ne katin e VI ,pallat ekzistues
•Mobiluar ne kushte teper komode
•Pallat i mirembajtur dhe zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme

Cmimi:320€
Adresa: Bulevardi Zhan D’Ark (prane Maternitetit te Ri)