Shitet super apartament 2+1
Siperfaqja 71m2
I organizuar ne:
-sallon ndenje
-aneks gatimi (vecuar)
-dhome gjumi matrimoniale
-dhome gjumi femijesh
-tualet

•Te tre ambjentet jane te pajisur me kondicioner inverter
•Apartamenti eshte i shtruar me parket – vetem pjesa hyrjes dhe aneksit te gatimit eshte me pllake te bardhe
•Projektuar dhe arreduar me deri ne detajet me te vogla me arkitekt

▪︎Kati i I banim, pallat ekzistues

Cmimi: 1500€/m2
Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha